4 yaşındaki çocuk başından vuruldu! Anne ve babanın yürek yakan feryadı

Güncelleme:

Aksaray’da iki grup arasında çıkan tartışmada 4 yaşındaki çocuk gelen saçmalar ile kafasından yaralanırken anne ve babanın ferdayı yürekleri yaktı.

Olay, Pınar Mahallesi Selçuk Bulvarı üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Kenan D. (28) otomobili ile bulvar üzerinde bulunan postaneye fatura yatırmak için durdu. Eşi Goncagül D. (25) ve 4 yaşındaki oğlu Ramazan D.’yi araçta bırakarak postaneye giden Kenan D., burada sıra beklediği esnada eskiden husumetli olduğu Mevlaverdi E. (26) ile karşılaştı. Kenan D. ile Mevla Verdi E.'nin tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü. Mevlaverdi E. olay yerine geldiği aracındaki pompalı av tüfeğini alarak Kenan D.’nin aracına arka arkaya ateş açtı.

4 YAŞINDAKİ ÇOCUK BAŞINDAN VURULDU
Otomobilin camları kırılırken, tüfekten çıkan saçmalar araç içinde babasını bekleyen 4 yaşındaki Ramazan D.'nin başına isabet etti. Kanlar içerisinde kalan küçük çocuk ağır yaralanırken, annesi olayı yara almadan atlattı.

ANNE VE BABANIN FERYADI YÜREK YAKTI
Oğlunun yaralandığını fark eden anne Goncagül D., kanlar içindeki çocuğunu kucağına alarak dışarıya çıkardı. Kucağına aldığı çocuğun yarasına tampon uygulayan annenin "Ambulans" feryatları ve Baba Kenan D.'nin ise “Ramazan” diye dövünerek ağıtlar yakması yürekleri parçaladı.

ÇOCUĞUN HAYATİ TEHLİKESİ VAR
Ağır yaralanan küçük çocuk, ambulansın olay yerine ulaşmasıyla Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralı çocuğun, hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

ŞÜPHELİ ARANIYOR
Olayın ardından polis ekipleri otomobiliyle olay yerinden kaçan Mevlaverdi E’nin peşine düştü. Bir süre sonra şüphelinin aracı polis ekipleri tarafından olay yerine yakın bir mevkide bulundu. Şüphelinin yakalanması için polisin çalışmaları sürüyor.

Etiketler Çocuk anne baba tüfek 4