Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar
3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !

Hırsızlar taşıyamayınca havaya ateş açtı !

İstanbul'da bir pizza dükkanındaki çelik kasayı çalmak istedi. Alarm sesine uyanan mahalleli balkona çıkınca hırsızlar havaya ateş açarak kaçtı.

Hırsızlar taşıyamayınca havaya ateş açtı !
A+ A-

İstanbul Kayışdağı'nda beş hırsız bir dükkandaki 250 kilogramlık çelik kasayı sürükleyerek dışarı çıkardı. Alarmın çalmasıyla mahalle sakinleri balkonlara çıktı, hırsızlar havaya ateş açtı. Kasayı geldikleri aracın bagajına sığdıramayan beş kişi paniğe kapılarak olay yerini terk etti.

İstanbul Ataşehir'de silahlı beş kişi, bir pizzacı dükkanında gerçekleştirdikleri soygun girişiminde 250 kilogram ağırlığındaki çelik kasayı taşıyamayınca olay yerinden kaçtı.

Eldivenli ve silahlı beş hırsız, araçla Kayışdağı Mahallesi'ndeki bir pizzacı dükkanına geldi. Kapalı olan iş yerine kapısındaki kilitleri kırarak giren şüpheliler, 250 kilogram ağırlığındaki kasayı sürükleyerek dışarı çıkardı.

İş yerinin alarmının çalması ve mahalle sakinlerinin balkonlardan sözlü tepki göstermesinin ardından havaya ateş açan zanlılar, çelik kasayı araçlarının bagajına koymaya çalıştı.

Kasanın büyük ve ağır olması nedeniyle bagaja sığmaması üzerine yakalanacaklarını düşünen şüpheliler, paniğe kapılarak kasayı kapının önüne bırakıp kaçtı.

Alarm şirketinin görevlileri ve çevredekilerin ihbarıyla gelen polis ekipleri, olay yerinde inceleme yaptı.