AK Parti bağış kampanyasına başlıyor

Koronavirüse karşı hızlı adımlarla güçlü tedbirler alan AK Parti'den bir adım daha geldi. AK Parti TBMM Grup Başkanlığı, Türkiye'de 131 kişinin ölümüne neden olan virüs için 'Toplumsal Dayanışma ve Yardım Kampanyası' başlattı. Kampanyaya en az bin TL bağışta bulunulacak.

AK Parti bağış kampanyasına başlıyor
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

AK Parti Grup Başkanlığı'nca yapılan açıklamada, insanlığın karşı karşıya kaldığı Kovid-19 hastalığının yol açtığı krizin üstesinden gelebilmek ve koronavirüs ile ilgili mücadeleden en az hasarla çıkmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı hayati tedbirler anımsatıldı.

Açıklamada, "Bu hayati tedbirlere katkı olmasına yönelik birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi ve dayanışmamızı güçlendirmek için AK Parti adına Grup Başkanlığımızca, Toplumsal Dayanışma ve Yardım Kampanyası düzenlenmiştir. Bu nedenle, milletvekillerimizin 1.000 TL'den az olmamak üzere (Teşkilat mensuplarımızdan, belediye başkalarımızdan, meclis üyelerimizden ve vatandaşlarımızdan yardımda bulunmak isteyenlerin de) belirtilen hesap numarasına en geç 20 Nisan 2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar yardımda bulunmaları önemle rica olunur" ifadelerine yer verildi.

BOSTANCI: HERKES KATILABİLİR

 Kampanyaya katılmak isteyenler, Ziraat Katılım Bankası Kızılay şubesinin, TBMM Adalet ve Kalkınma Partisi hesabı üzerinden yardımda bulunabilecek.

Açıklamayı Twitter hesabından paylaşan AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, "Herkes katılabilir. Hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News