Cüneyt Özdemir Türkiye'nin siyasini dizi olarak çekecek

Güncelleme:

YouTube kanalında yaptığı yayınlarla gündem olan gazeteci Cüneyt Özdemir, dizi projesini duyurdu. Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programına konuk olan Cüneyt Özdemir önümüzdeki günlerde bir dizi çekmeyi planladığını açıkladı.

Haber Global ekranlarında yayınlanan Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programının bu haftaki konuğu gazeteci Cüneyt Özdemir oldu. Kendi adını taşıyan YouTube kanalında uzun süredir her gün yayın yapan Cüneyt Özdemir, dizi yapımcılığına hazırlandığını açıkladı.


"MİNİ DİZİ OLACAK"

Çekmeyi planladığı mini dizinin yazar ve yapımcısı olacağını belirten Özdemir, "Şimdi, ben görsel anlatıyı daha benimsiyorum. Bakalım önümüzdeki günlerde bir dizi çekmeyi düşünüyorum. Yazar ve yapımcı olarak. Tabii daha politik, biraz daha Türkiye'nin yakın siyaset tarihiyle ilgili. Dijital mecra veya televizyon için de olabilir. Bir mini dizi, 6-8 bölümlük mini dizi. Ama Türkiye'de yaşanmış ve çok komplo teorisi kurulan bir iki olayla ilgili. Bu belgesel değil ama bayağı dizi çekmeyi düşünüyoruz" dedi.