Erdoğan talimatı verdi A'dan Z'ye denetim başlıyor
AK Parti'de istifa operasyonu: 6 başkandan 5'i gitti
Beşiktaş - Başakşehir: 1-1

Efespor’a Taraftarından Çöp Şiş Dopingi

Deplasmanda zorlu rakibi İnegöl Belediyespor ile karşılaşacak olan Efespor Aykim Alüminyum'u hiçbir maçında yalnız bırakmayan Levent Sungur, Fuat Özgüner...

Efespor’a Taraftarından Çöp Şiş Dopingi
A+ A-

Deplasmanda zorlu rakibi İnegöl Belediyespor ile karşılaşacak olan Efespor Aykim Alüminyum'u hiçbir maçında yalnız bırakmayan Levent Sungur, Fuat Özgüner ve Harun Solak isimli taraftarlar zorlu maç öncesinde Efespor'lu oyunculara Ortaklar'da çöp-şiş yedirerek moral verdi.

Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 2.Tur F Grubu'nda 21'de 21 yaparak 2. Lig yolunda namağlup olarak devam eden Efespor Aykim Alüminyum, Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı İnegöl maçı öncesinde Ortaklar'ın meşhur yiyeceği çöp-şiş ile güç depoladı. Mimar Sinan Salonun'da yaptığı antrenmanın ardından Ortaklar'a geçen kırmızı- beyazlılar, taraftarlardan Levent Sungur, Fuat Özgüner ve Harun Solak üçlüsünün konuğu oldu. Yemeği organize eden taraftar ile Efespor Başkanı Erdin Vence ve Antrenör Engin Vence'nin aileleriyle birlikte katıldığı çöp-şiş partisinde basketbolcular tam kadro olarak yer aldı. En yakın takipçisi İnegöl Belediyespor maçı öncesinde moral depolayan Pota'nın Efeleri, yemeği organize eden taraftarlara teşekkür etti.

YÖNETİCİ VENCE TEŞEKKÜR ETTİ

Her maçta kendilerini yalnız bırakmayan ve yemeği organize eden taraftarlarına teşekkür eden Efespor Yöneticilerinden Gülay Vence, her deplasmanda Efespor'u yalnız bırakmayan ve gönülden destekleyen taraftarlarına minnettar olduklarını söyledi.