Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar
3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !

Erzincan'da Ölü Bulunan Astsubay, Elazığ'da Toprağa Verildi

ERZİNCAN'da pazartesi günü silahla vurulmuş olarak yol kenarında ölü bulunan 38 yaşındaki astsubay Ufuk Orak, Elazığ'da gözyaşları arasında toprağa...

Erzincan'da Ölü Bulunan Astsubay, Elazığ'da Toprağa Verildi
A+ A-

ERZİNCAN'da pazartesi günü silahla vurulmuş olarak yol kenarında ölü bulunan 38 yaşındaki astsubay Ufuk Orak, Elazığ'da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Erzincan Asker Hastanesi'nde görev yapan astsubay Ufuk Orak, pazartesi günü Erzincan-Kemah karayolu üzerindeki Beşsaray Köyü yol ayrımında silahla vurularak ölü halde bulundu. Olayla ilgili soruşturma sürürken ve intihar etmiş olabileceği olasılığı üzerinde durulan astsubay Orak, bugün eşi Hande Orak'ın memleketi Elazığ'da toprağa verildi. Astsubay Orak için Olgunlar Camii'nde kılınan cenaze namazına askeri erkan ile eşi Hande, çocukları 12 yaşındaki Faruk Emre, 3 yaşındaki Ceren Naz ile yakınları katıldı. Askeri cenaze töreninde Faruk Emre, babasının tabutuna sarılıp gözyaşları dökerken, Ceren Naz ise babasının fotoğrafına baktı. Törenin ardından astsubay Ufuk Orak, Elazığ Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi.

FOTOĞRAFLI