Ford Trucks'tan Yeni Reklam Filmi

Ford Trucks'tan Yeni Reklam Filmi

İSTANBUL (AA) - Ford Otosan'ın ağır ticari markası Ford Trucks, yeni marka sloganı "Her Yükte Birlikte"nin iletişim kampanyası kapsamındaki reklam filmini...

İSTANBUL (AA) - Ford Otosan'ın ağır ticari markası Ford Trucks, yeni marka sloganı "Her Yükte Birlikte"nin iletişim kampanyası kapsamındaki reklam filmini izleyicilerle buluşturdu.

Şirket açıklamasına göre, 55 yılı aşkın kamyon üretim tecrübesi ve müşteri deneyimi ile global pazarlarda ve Türkiye'nin her bölgesinde faaliyet gösteren Ford Trucks, yeni reklam filmini izleyicilerin beğenisine sundu.

Yeni reklam filminde, ağır ticari sektörü için bir hikaye yaratılırken, bir tır şoförünün yol boyunca yaşadıkları ve hissettiği gerçek duygular anlatılıyor. Çekimleri, İstanbul, Sakarya, Adana, Kayseri, Niğde olmak üzere 5 farklı şehirde, 70 kişilik bir ekip tarafından 8 günde tamamlanan filmin başrol oyuncusu gerçek bir kamyon sürücüsü ve filmde gerçek ailesiyle rol alıyor.

Ford Trucks, yeni sloganı "Her Yükte Birlikte"nin iletişimini televizyon reklam filminin yanı sıra gazete, radyo, dergi, outdoor, dijital ve sosyal medya mecralarında da yoğun bir şekilde sürdürüyor.