KYK yurtlarında kalan öğrencilere ''internet'' müjdesi

KYK yurtlarında kalan öğrencilere ''internet'' müjdesi
Güncelleme:

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, KYK yurtlarında kalan öğrencilere, yurtlardaki internet kotalarının arttırılacağının müjdesini verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da gençlerle bir araya geldi. Önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, KYK yurtlarındaki internet kotalarıyla ilgili öğrencileri sevindirecek bir gelişmeyi de duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle buluşmasında Trabzonspor ve futbol üzerine de sohbet ederek şehre kazandırılan spor tesislerini anlattı.

Gençlerin sorularını ve taleplerini de alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gençler, KYK Yurtları'ndaki internet kotalarının kendilerine yetmediğini söyledi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na seslendi ve "Mehmet Bey, bu cevap sana yakışır" dedi.

Bakan Kasapoğlu ise, “Zaten Cumhurbaşkanımıza konuyu arz ettik. İnşallah önümüzdeki dönem itibarıyla internet kotasıyla ilgili arttırım yapıyoruz” şeklinde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan da “Evelallah, inşallah en güzel şekliyle internette öğrencilerimizi rahatlatacağız, bugüne kadar olduğu gibi” dedi.