Skandal görüntüler! Belediye başkanından personele şiddet kamerada!

31 Mart yerel seçimlerinde MHP’den AK Parti'ye geçen Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde Belediye Başkanı Muammer Yanık, ilçedeki bir benzinlikte gördüğü belediye çalışanının kendisini görünce ayağa kalkmadığı için üzerine yürüdü. O anlar kameralara yansıdı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Kastamonu Bozkurt Belediye Başkanı AK Partili Muammer Yanık, kendisini görünce ayağa kalkmayan personelinin üzerine küfürler sarf ederek yürüdü ve boğazına sarıldı.

Yeniçağ'dan Fatih Ergin'in haberine göre, Başkan Muammer Yanık yakıt almak için benzinliğe geldiği sırada belediyenin itfaiye biriminde çalışan ve izinli olan Hikmet Başpınar’ı gördü. AK Partili Başkan, kendisini görünce ayağa kalkmaması nedeniyle Başpınar’a tepki gösterdi.

Yanık, yaşanan tartışma sırasında belediye personeli Başpınar’ın üzerine yürüdü. Araya benzinlik çalışanları girerken, yaşananları benzinliğe ait kamera kaydetti.

Diğer yandan, söz konusu personelin MHP’li eski belediye başkanı Bozkurt Ekeş’in şoförü olduğu ve belediye AK Parti’ye geçince itfaiye birimine gönderildiği öğrenildi.

AK Partili Başkan Yanık, belediye çalışanı olan Bozkurt Ülkü Ocakları Başkanı’nı da çöpe sürmüşü.
 
 

Yeni Çağ

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News