Ünlü astrolog Nuray Sayarı: ''Bu tarihte Türkiye'nin istikbali değişecek''

Ünlü astrolog Nuray Sayarı: ''Bu tarihte Türkiye'nin istikbali değişecek''
Güncelleme:

Burç yorumları ve tahminleriyle dikkat çeken ünlü astrolog ve yazar Nuray Sayarı "Türkiye'nin istikbali değişecek" diyerek dikkat çeken bir tahminde bulundu.

Beyaz TV’nin sevilen programı Hayatta Her şey Var’da yaptığı burç yorumlarıyla tanınan astrolog ve yazar Nuray Sayarı, Evrim Akın'ın YouTube'daki 'Pijama Sohbetleri' programının konuğu oldu.

Merkür gerilemesinin burçlar üzerindeki etkisini detaylı bir şekilde anlatan Sayarı, Türkiye'nin geleceğine dair yorumlar da yaptı.

Sayarı, 'Türkiye'nin istikbali değişecek' diyerek tarih verdi öngörülerini tek tek tek anlattı. Ünlü astroloğun bu açıklamaları sosyal medyaya damga vurdu.

Nuray Sayarı, "Türkiye'de yer altı mucizeleri ortaya çıkabilir. Birtakım sandıklar ortaya çıkabilir. Hazineler çıkabilir. Astrolojik anlamda sır perdesi aralanacak. 20-28 Eylül tarihleri arasında Türkiye'de çok bomba haberler duyacağız. Yerden altın mı fışkırır. Petrol mü fışkırır bilemiyorum." dedi.

Sayarı, sözlerini şöyle sürdürdü:

Ama bu tarihler arası Türkiye çok büyük bir zenginliğe girecek. Bütün dünyanında gözü ülkemizin üzerinde olacak. Bu tarihler çok bingo bir dönem.

Türkiye'nin istikbali bu tarihlerde değişiyor. Büyük bir dönüşüme ve değişime giriyoruz.