Ünlü iş insanı Can Atay'dan eşinin şiddet iddiasına yanıt: İftira atıyor

Yüksek mimar Polen Atay'ın kendisine şiddet uyguladığı ve kendisini ölüme terk ettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu iş insanı Can Atay, iddialara yanıt verdi.

Ünlü iş insanı Can Atay'dan eşinin şiddet iddiasına yanıt: İftira atıyor
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Atay, “İddialar tamamen asılsızdır. Polen Atay, inanılmaz ithamlarla şikâyetçi olmuştur. Ben ve ailem içine düştüğümüz senaryoda hayretler içindeyiz. Biz de Polen Atay hakkında iftira suçundan şikâyetçi olduk” dedi.

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre Atay, eşi Polen Atay’ın şiddet iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Polen Atay, haziran ayında evde intihar girişiminde bulundu. Onu evde bilinci kapalı şekilde buldum. Benim ve sitenin güvenlik görevlilerinin yardımıyla hayata döndürdük. Önce beden sağlığı için Acıbadem Hastanesi’nde, devamında ruh sağlığı tedavisi için Fransız Lape Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştır. Tüm bu süreçte her zaman olduğu gibi kendisi ile sevgi dolu iletişimimiz devam etmiştir. Kendisine ve dolayısıyla bana bu şekilde zarar vermesini önlemek için avukatım aracılığıyla tedbir kararı aldırdım. İnsanın zarar vermek istediğine karşı koruma tedbiri aldırması akla sığmaz bir durumdur” dedi.

Hürriyet

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News