Almanlar'dan Türkiye'ye küstah tehdit
Adana'da düşen uçakla ilgili şok gerçek !
Serviste ölen Alperen'in okulu kapatıldı

Beşiktaş Belediyesi'nden Ata'ya saygı yürüyüşü

Beşiktaş Belediyesi, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 78. Ölüm yıldönümü nedeniyle 1011 metrelik dev Türk bayrağı kortejiyle Ata’ya saygı yürüyüşü düzenliyor.

A+ A-

1011 metrelik dev Türk bayrağı kortejiyle birlikte binlerce vatandaş Dolmabahçe’ye yürüyecek.  Barbaros Sabancı Lisesi’nin önünden başlayacak olan dev kortej yürüyüşüne Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, STK’lar, siyasi parti temsilcileri ve binlerce vatandaş katılacak. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in ebediyete intikal edişinin 78. Yıl dönümünde gerçekleşecek olan bu anlamlı etkinlikte siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Geçtiğimiz sene Ata’ya saygı yürüyüşü kapsamında 1001 metrelik dev Türk bayrağı korteji ile birlikte bir rekora imza atan Beşiktaş Belediyesi, bu sene de 10 Kasım için özel olarak hazırlanan 1011 metrelik dev Türk bayrağı korteji ile Dolmabahçe’ye yürüyecek.  Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını kaybedişinin 78. Yıl dönümünü kapsamında gerçekleştirilecek olan kortej, saat 8.30’da Barbaros Bulvarı Sabancı Lisesi önünden başlayarak Dolmabahçe de son bulacak.