Atalar'ın deri serisi ile göz kamaştırın!

ATALAR’ın, modern ve feminen çizgileri ön plana çıkararak hazırladığı Deri Serisi ile siz de özgür şıklığınızı ortaya koyun!

A+ A-

ATALAR, Deri Seri'sinde yer alan tasarımları ile kadınların özgür ve güçlü şıklığını ortaya çıkartırken, kendine güvenen kadının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.  

ATALAR'ın, Kış Koleksiyonu’nda vurguladığı feminen çizgiler, şehirli ve dünya modasını takip eden kadınların göz alıcı güzelliklerini ortaya çıkartırken derinin vazgeçilmez yumuşak ve  çekici dokusunu gözler önüne seriyor. Sezonun vazgeçilmezi peplum üstler modayı yakından takip eden kadınların beğenisini kazanırken, derinin kumaş ile buluşmasından ortaya çıkan hem gündüz hem de gece şıklığında tercih edeceğiniz üste oturan elbiseler ise feminen tarzın baskın çizgilerine hayat veriyor. Gardıropların olmazsa olmazı deri eldivenler ise soğuk havalarda ellerinizi korurken stilinizin tamamlayıcısı olacaktır. Peplum kemer alternatifleriyle kıyafetinizde farklı bir hava yaratırken şıklığınızdan da ödün vermeyecek, ister şık ister daha spor bir üst ile kombinleyeceğiniz deri pantolonlar ile her daim fit ve enerjik görüneceksiniz. Deri kemer aksesuarlı kaban ise gardırobununuz en şık parçası olurken, içine tercih edeceğiniz ATALAR'ın deri detaylı tasarımları ile stilinizi gözler önüne sereceksiniz.    

ATALAR’ın, modern ve feminen çizgileri ön plana çıkararak hazırladığı Deri Serisi ile siz de özgür şıklığınızı ortaya koyun!