Hotiç’ten 2015 masalı...

Hotiç yeni yılı, çarpıcı ve şık ara sezon koleksiyonu ile karşılıyor, 2015’e özel bir başlangıç yapıyor.

A+ A-

Siyahın büyülü dünyası, realistik-çekici kırmızılar, metalik tonlar, gold ve holografik ışıltılarla yeni yıla merhaba demeye hazırlanan Hotiç, Aralık ara koleksiyonu ile sezonu canlandırıyor. Siyah-beyaz taban kontrastları, parlak ruganlar, lezard, piton ve leopard deriler kombinleri özgünleştiriyor. 

Güçlü parçalar arasında bağcıklı yalın oxfordlar, maskülen duruş, lüks malzemeler Hotiç kadınını şımartıyor. Sivri burun stilettolarda kemik ve kırmızı, camel degrade tüm feminenliği ortaya çıkarıyor. 

Trendi minimal loaferlar; güncel, keskin, geleneksel ve modernin buluştuğu etkilerle tasarım dünyasını renklendiriyor. Modern efektler aynı zamanda 1970’lere özel bir göndermede bulunuyor. 

Blok ve kalın alçak ökçeler, zebra desenler, net tonlamalar, yere sağlam basan adımlarla ilerliyor. Sezonun olmazsa olmazı bileği saran botlar, deri bağcık detayında Antik Yunan Tanrıçaları’nı hatırlatıyor. 

Rahatlığı yeniden tanımlayan slip-on modeler, siyah renk ile spor-şık konseptine vurgu yaparken, komple lame ve gold aynalı deriler gençliğin altını çiziyor. 

Aksesuar modellerinde de çekici ayrıntılarla ilerleyen Hotiç, portföy, omuz çantası, mini çantalar ve alışveriş çantalarıında; farklı kumaş kombinleri, püsküller, zincirler ile spor ve şıkı bir arada sunuyor.