Tasarım ve lüksün yenilenen adı

Deri modasının Türkiye’deki lider ismi DESA, yenilenen konsept mağazaları ile dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

 Tasarım ve lüksün yenilenen adı
A+ A-

Konsept ve içeriğini yenileyerek tasarım ve lüksü moda severlerle buluşturan DESA COLLECTION mağazaları, özel koleksiyon ve ürün gruplarıyla fark yaratıyor.

Deri deyince akla ilk gelen marka olan sektörünün lideri DESA, yenilenen konsept mağazaları ile dünya markası olma yolunda bir adım daha atıyor. DESA COLLECTION olarak moda severlerle buluşacak olan mağazalarda tasarım, malzeme ve el işçiliği ile daha özel ürünler yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde yeni mağazasını keyifli alışverişin yeni adresi Akasya Acıbadem AVM’de açan DESA COLLECTION, 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan ürün grupları ile şıklığı kalite ile buluşturmaya devam ediyor.

Akasya AVM mağazasının yanı sıra, Hilton Bomonti, Göztepe, Nişantaşı, İstinyepark, Agora mağazaları DESA COLLECTION olarak kabuk değiştirirken, İngiltere’deki iki DESA mağazası da DESA COLLECTION olarak moda dünyasına tasarımın imzasını atıyor.