Kuruçeşme Açıkhava Konserleri başlıyor

Kuruçeşme Açıkhava Konserleri başlıyor
Güncelleme:

Poll Production, bu yıl müzikseverleri yeni bir konser mekanı ile buluşturacağını duyurdu. Kuruçeşme’de Boğaz’ın yanı başında yer alan Kuruçeşme Açıkhava'daki konser serisi 14 Ağustos'ta başlayacak.

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu’nun medya sponsorluğunda olan 'Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri' gerçekleşecek. 14 Ağustos'ta Nil Karaibrahimgil ile başlayacak konser serisi sırasıyla Hande Yener, Serdar Ortaç, MFÖ, Evgeny Grinko, Merve Özbey, Hakan Altun, Mustafa Sandal, Serkan Kaya, Yaşar, Berkay, Koray Avcı, Volkan Konak, Muazzez Ersoy, Haluk Levent, Cengiz Kurtoğlu&Ümit Besen, Demet Akalın ve Yıldız Tilbe gibi isimlerle devam edecek.

"HER ŞARKI TÜRKİYE İÇİN SÖYLENECEK"

“Türkiye’nin birçok bölgesinde çıkan ve herkesi derinden etkileyen orman yangınlarının yaralarını müzik ile sarmaya çalışıyoruz” denilen konserlere ilişkin açıklamada, “'Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nin bilet gelirlerinin bir kısmı yangından etkilenen vatandaşlarımız ve hayvanlarımızın ihtiyaçları ile ormanlarımızın yeniden ağaçlandırılması için kullanılacak. TEMA, AFAD, HAYTAP, AFAD ve Kızılay gibi yardım kuruluşlarına bağışların yapılacağı konserlerde, sanatçılar bağış yapacakları kurumu kendileri belirleyecek. Her şarkı doğa için, her şarkı Türkiye için söylenecek” ifadelerine yer verildi.