CNN TÜRK'teki canlı yayında ortalık fena karıştı

CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programına canlı yayına bağlanan Hilal Kaplan daha önce paylaştığı "tweet"leri inkar edince ortalık bir anda karıştı.

CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programında tartışma çıktı. Prof. Ümit Kocasakal’ın Hilal Kaplan’ın 1915 olaylarına ilişkin yazılarını hatırlatması üzerine Hilal Kaplan canlı yayına bağlandı. Çıkan tartışma sonucu, Hande Fırat reklam arasına gitti. Hilal Kaplan, Kocasakal’a “İftiralarınızı size iade ediyorum” dedi. Kocasakal da “İftira ise edin” dedi. Reklam arasından sonra tansiyon düşmedi. Fırat’ın gazetecilerin eleştirilmesini doğru bulmadığını söylemesi üzerine, Kocasakal tepki gösterdi.

İktidara yakın Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, Ümit Kocasakal'ın kendisine eski tweetlerini hatırlatması üzerine "iftiraya uğradığını" savundu.

Programda, Prof. Ümit Kocasakal, Hilal Kaplan’ın 1915 olaylarına ilişkin yazılarını hatırlatması üzerine Hilal Kaplan canlı yayına bağlandı.

Kocasakal, Hilal Kaplan'ın daha önce yaptığı paylaşımları canlı yayında tek tek gösterince Kaplan da "iftiraya uğradığını" savundu. Kaplan, daha önce attığı tweetleri okuyan Kocasakal'a "iftiralarınızı size iade ediyorum" dedi. Kocasakal "İftira ise edin" diyerek Kaplan’ı ti’ye aldı.