Filinta'da komplolarla dolu bir hafta seyirciyi bekliyor

Filinta, yeni bölümüyle yarın akşam 20.00'da TRT1'de...

Filinta'da komplolarla dolu bir hafta seyirciyi bekliyor
A+ A-

Her bölüm yükselen tansiyonu, deneyimli oyuncu kadrosu ve sürpriz konuk oyuncularıyla izleyenleri Salı akşamları ekran başına bağlayan Es Film’in yapımcılığını üstlendiği, TRT’nin ilk ve Tek Osmanlı Polisiyesi ‘Filinta’da, bu hafta yine komplolar ve çözülmesi gereken olaylarla dolu bir bölüm daha seyirciyi bekliyor.

Filinta’nın 21 Nisan akşamı yayınlanacak 18. Bölümünde, Bekri (Ebubekir Öztürk) kardeşinin yasını tutmaktadır. İstanbul'da Galata'nın altını üstüne getirir. Büyük bir intikam yemini eder. Hedefinde Filinta Mustafa ve Bıçak Ali vardır. Kadı Gıyasettin ise Bala Hatun'un peşindedir. Süreyya Boris'ı alt etmek için her şeyi yapmakta, Boris'in mahvına sebep olacak banka defterlerini getirecek kuryeleri sabırsızlıkla beklemektedir. Sansar ve Anita da defterlerin peşine düşer. Bu yarıştan kim karşı çıkacaktır? Boris yine yapacağını yapmış ve büyük bir keyifle Süreyya'nın karşısına çıkmıştır. Onu hiçbir şeyin durduramayacağını söyler. Banka kurulmaya başlamıştır. Ama para ortada yoktur. Maliye Nazırı Kıbrıslı Ömer Paşa parayı beklemektedir. Boris'in parayı çok çabuk bulması gerekmektedir. Boris'in büyük oyunu başlamıştır. Onu kim engelleyecektir?

Yönetmenliğini Gökhan Erkut, senaryosunu Altuğ Küçük’ün üstlendiği, başrollerinde; Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Wilma Elles, Kemal Topal, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ceyhun Ergin, Feyza Işık, Alona Kral, Ebubekir Öztürk, Ercan Demirel, Sencer Serta, Alican Bayhan, Emre Canpolat, Çağrı Erceber, Uğur Yıldıran, Engin Yüksel ve Selim Gürata gibi önemli oyuncuların yer aldığı Filinta’nın yeni bölümü 21 Nisan Salı akşamı 20.00’de TRT1’de…