Radamel Falcao: Sahada olmayı en çok ben istiyorum, çok üzülüyorum

Galatasaray'da sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Radamel Falcao, bir an önce sahalara dönmek istediğini belirterek, Hazır olmayı ve sahada olmayı istiyorum. Bunu en çok ben istiyorum, çok üzülüyorum ifadelerini kullandı.

Radamel Falcao: Sahada olmayı en çok ben istiyorum, çok üzülüyorum
A+ A-

Galatasaray'da 28 gündür takımdan ayrı çalışan ve sarı-kırmızılı takımda Şampiyonlar Ligi de dahil olmak üzere 4 maç kaçıran Radamel Falcao, sahalara dönmek için sabırsızlandığını ifade etti.

Kronik bir sakatlığı olduğu ve bu sebeple oynamak istemediğini iddia edilen Radamel Falcao, sarı-kırmızılı takımın formasını giyemediği için büyük bir üzüntü duyduğunu dile getirdi.

"İNSAN VUCÜDUNU EN İYİ KENDİSİ BİLİR"
Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında Radamel Falcao'nun kendi ağzından yayınlanan röportajda şu ifadeler kullanıldı:

"Copa America'ya gittim daha sonra tatil yapıp Monaco'ya geldim. Transfer sürecinde tavır koymak için ciddi bir süre takımla çalışmadım ve otelde kaldım. Türkiye'ye inişimde taraftar sevgisi nedeniyle bir an önce oynamak istedim. Üst üste yüklemeler yapınca sakatlandım. Tam hazır olmadan Kasımpaşa, Brugge ve Fenerbahçe maçlarında oynadım. Aşil tendonumda Madrid'de tedavi olup iğne vuruldum, Monaco'da aşil tendonumla ilgili sıkıntı olmamıştı. Çok zorlasam derbide oynayabilirdim ama insan vücudunu en iyi kendisi bilir. Bir an önce hazır olmayı ve sahada olmayı istiyorum. Bunu en çok ben istiyorum, çok üzülüyorum. Rizespor maçında kadroda olacağım."