Roberto Carlos için Fenerbahçe iddiası!

Roberto Carlos için Fenerbahçe iddiası!
Güncelleme:

Real Madrid'in ve Fenerbahçe'nin efsane isimlerinden Roberto Carlos'un adı son günlerde Türk takımlarıyla anılmaya başlandı.

Ülkemizde Sivasspor ve Akhisar Belediyespor'u çalıştıran dünyaca ünlü yıldız Roberto Carlos'un Türkiye'ye tekrar döneceği konuşuluyor.

Geçtiğimiz sezonlar da Real Madrid kulübünde pazarlama yönetimi konusunda görev alan Roberto Carlos'un teknik direktörlüğü geri dönmek istediği öğrenildi.

YÖNETİM SICAK BAKMIYOR

Ersun Yanal yönetiminde son haftalarda puan kayıpları yaşayan Fenerbahçe ile ismi geçen Roberto Carlos'a Fenerbahçe yönetiminin sıcak bakmadığı gelen haberler arasında.

Daha önce yaptığı açıklamalarda Türkiye'yi, Türk insanını ve Türklerin futbola olan tutkusunu çok sevdiğini dile getiren Brezilyalı efsane oyuncunun tekrar Türkiye'de yaşamayı istese de, bir bahis firmasının reklam yüzü olması sebebiyle bu anlaşmanın zor olduğu belirtiliyor.

SİVASPOR VE AKHİSARSPOR'U ÇALIŞTIRMIŞTI

Roberto Carlos, 2017'de Real Madrid'den 6.5 milyon Euro'ya Fenerbahçe'ye transfer olmuş futbolculuk kariyeri sonrası da 2013'te Sivasspor, 2015 yılında ise Akhisar Belediyespor'u çalıştırmıştı.

(AJANSSPOR)