Monaco - Beşiktaş: 1-2
3 büyükler PFDK'lık oldu
Ersun Yanal için olay iddia !

Batalla'dan Taraftara Mesaj

Batalla, Fenerbahçe maçında taraftarların desteği ile sahadan 3 puanla ayrılmayı hedeflediklerini belirtti.

Batalla'dan Taraftara Mesaj
A+ A-

Bursaspor'un Arjantinli yıldızı Pablo Batalla, Fenerbahçe maçında taraftarların desteği ile sahadan 3 puanla ayrılmayı hedeflediklerini belirterek, "Taraftarlarımızın bizleri maçın son düdüğüne kadar destekleyeceklerini düşünüyorum. Karşılaşmaya iyi hazırlanıyoruz. Maksadımız güzel bir oyunla sahadan galibiyetle ayrılabilmek" dedi.

Bursaspor'un Arjantinli futbolcusu Pablo Batalla, yeşil-beyazlı taraftarlara mesaj gönderdi. Çok zor bir müsabakaya çıkacaklarını belirten Batalla, "Lig lideri ile evimizde oynayacağımız müsabaka gerçekten zorlu bir maç olacak. Taraftarlarımızın bizleri maçın son düdüğüne kadar destekleyeceklerini düşünüyorum. Karşılaşmaya iyi hazırlanıyoruz. Maksadımız güzel bir oyunla sahadan galibiyetle ayrılabilmek" diye konuştu.

Batalla, ayrıca geçen hafta sonu oynanan Torku Konyaspor maçının ardından Bursaspor TV'de vermiş olduğu demeçle ilgili, "Ülkenin en ücra köşelerinde bile bizi yalnız bırakmayan taraftarımızın tükenmek bilmeyen desteğini arkamıza alarak kazandığımız Konyaspor maçının ardından, takım otobüsümüzde bu hafta oynayacağımız Fenerbahçe maçıyla ilgili sorulan soruya verdiğim cevapta kullandığım 'Taraftarımızın stadyumu patlatmasını bekliyoruz' ifadesinin, gerek sosyal medyada, gerekse taraftar gruplarımızın içinde bir hareketliliğe sebep olduğunu fark ettim. Taraftarımızın mizah anlayışı ve enerjisi geldiğim günden beri tüm iç saha maçlarımızda beni cezbetse de, sözlerimin hele ki insan sağlığını tehdit edecek şekilde yanlış anlaşılması, asla istemeyeceğim bir olaydır. Kullandığım cümledeki 'Stadyumu patlatmak' ifadesi, yalnızca ve yalnızca, stadyumu hıncahınç dolduracaklarından tek bir saniye bile şüphe etmediğimiz taraftarımızın gerek pankartlarıyla, gerekse zaman zaman sağır edici seviyelere ulaşan tezahüratlarıyla maçın bitiş düdüğüne kadar sahada olarak bize vereceği desteği belirtmek içindi" şeklinde konuştu.