Sow giderse yerine Hulk geliyor

Sow giderse yerine Hulk geliyor

Fenerbahçe'de yönetimin Sow'un gitmesi halinde, sambacı için yeniden devreye gireceği iddia edildi.

Fenerbahçe, Brezilyalı yıldız Hulk'u yalanladı ancak sarı-lavicivertli yönetimin Sow'un gitmesi halinde, sambacı için yeniden devreye gireceği iddia edildi.

F.Bahçe'de Sow'un Birleşik Arap Emirlikleri'nden Al Ain'e gideceği, sarı-lacivertlilerin Senegalli golcünün yerine ise Zenit'ten Hulk'u transfer edeceği yönündeki iddialar büyük ses getirmişti. Ancak bu yöndeki haberler, kulüp tarafından yalanlandı. İşin aslının ise bambaşka olduğu iddia edildi. Peki nedir Hulk gerçeği?
 
Fotomaç'ın haberine göre, Fenerbahçe yönetimine çok yakın bir ismin anlatımıyla sorunun yanıtı: Yıllık 1.4 milyon euro kazanan Sow, kısa bir süre önce yönetime başvurup ücretinde iyileştirme talep etti, kabul edilmeyince de Al Ain'e gitmek istedi.
 
Yönetim, sözleşmesinde "15 milyon euro'ya serbest kalır" maddesi bulunan Sow'a, "15 milyon euro'yu getir git" yanıtı verdi. Pereira ise Sow'un yerine Zenit'in Brezilyalı yıldızı Hulk'u istedi. Sportif direktör Giuliano Terraneo, hemen Rusya'ya çıkarma yaptı, sambacının şartlarını sordu. Ancak Zenit astronomik fiyat çekti, Al Ain de Sow için 15 milyon euro'yu vermeyince, Hulk operasyonu sonlandı. Ardından F.Bahçe, Hulk'u yalanladı. Sow'un ayrılma ısrarı sürüyor. Senegalli yıldız giderse, F.Bahçe Hulk için yeniden devreye girecek.