2 yıl süren kabus! Kaçırdığı küçük kıza tecavüz edip, hamile bıraktı

2 yıl süren kabus! Kaçırdığı küçük kıza tecavüz edip, hamile bıraktı

ABD'nin Kuzey Karolina eyaletinde bir kişi, kaçırdığı 13 yaşındaki kıza 2 yıl boyunca tecavüz ederek hamile bıraktı. Hamile olduğunu öğrenince kızı öldürmeye kalkışan sapık, polis tarafından yakalandı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde korkunç bir olay meydana geldi. Kuzey Karolina eyaletinde yaşanan olayda 26 yaşındaki Eduardo G. Rubio adlı şahıs, 13 yaşındaki bir kız çocuğu alıkoyduktan sonra günlerce tecavüz etti ve kız, bu tecavüz nedeniyle hamile kaldı.

BEBEĞİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTI
Eduardo G. Rubio, günlerce alıkoyduğu kızın hamile kaldığı öğrendikten sonra dehşet saçtı. Önce kızı boğmaya çalışan şahıs, başarılı olamayınca arabayla kızın karnının üzerinden geçmeye çalıştı.

POLİSİN OPERASYONUYLA YAKALANDI
13 yaşındaki kızı arayan polis ekipleri, bir eve gerçekleştirdikleri baskın sonucunda Eduardo G. Rubio adlı şahıs gözaltına alarak cezaevine gönderdi. Vücudunun çeşitli yerlerinde yaralanmalar olarak kız çocuğu da hemen hastaneye kaldırıldı. Küçük kız, hastanede verdiği ifadede başına gelen her şeyi anlattı.

2 YIL BOYUNCA DEVAM ETTİ
Küçük kız, ayrıca 2 yıl süreyle de Eduardo G. Rubio isimli şahsın cinsel saldırısına maruz kaldığını dile getirdi. Doktorlar da yaptıkları muayene sonucunda çocuğun cinsel istismara maruz kaldığını belirledi.

Etiketler abd tecavüz kaçırma