Rezalet ! Çocuğun yanında ilişkiye girdiler

Portekiz'de bir parkta çekilen görüntülerde bir çiftin yanındaki küçük çocuğa aldırmadan ilişkiye girdiği görülüyor.

Rezalet ! Çocuğun yanında ilişkiye girdiler
A+ A-

Portekiz'in Proto bölgesinde bulunan Paredes de Coura kasabasının yakınındaki Tabuao River Beach tatil yöresindeki bir parkta yaşanan olayda, karı koca olduğu iddia edilen çiftin küçük kızlarının hemen yanı başında cinsel ilişkiye girdiği görüntüler ortaya çıktı. Küçük kızın yaşananlardan habersiz olduğu gözlenirken, ahlaksız çiftin cinsel ilişki görüntüleri oradan geçenler tarafından kameraya alındı.

ahlaksiz-cift-kucuk-kizin-yani-basinda-cinsel-8523351_5427_m.jpg

ÇOCUĞUN YANINDA İLİŞKİYE GİRDİLER

 

Skandal görüntülerin sosyal medyada paylaşılması sonrasında harekeİte geçen polisçiftin kimliğini belirlemeye çalışıyor. Videoda parkta çimler üzerinde sırt üstü yatan adamın üzerine çıkan esmer kadın belden altını turuncu bir havluyla kapatırken görüntüleniyor. Kadının yüzünü gizleme zahmetine bile girmeden, hemen yanı başında bulunan kız çocuğuna aldırmadan cinsel ilişkiye girmesi sosyal medyada çok büyük tepki aldı. Kimliği henüz belirlenemeyen kadının videonun bir yerinde gülmesi hatta cinsel ilişkide bulunduğu esnada çocukla da ilgilenmesi yorumcuları adeta çıldırttı.

VİDEO BİR GÜNDE ÜÇ YÜZ BİNDEN FAZLA İZLENDİ

Görüntüler ilk olarak video paylaşım platformu Liveleak'e yüklendi ve bir gün içerisinde üç yüz binden fazla izlenme sayısına ulaştı. 11 dakika 23 saniyelik görüntülerde çiftin parkta yanlarından geçenlere aldırmadan ilişkide bulunmaya devam etmeleri hayretle karşılandı.