Vahşet ! 6 aylık hamile eşini...
Beşiktaş - Başakşehir: 1-1
Melih Gökçek istifa edeceği tarihi açıkladı !

Filipinler Devlet Başkanı'ndan skandal sözler !

Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte görev başına gelir gelmez yaptığı 'uyuşturucu bağımlılarını öldürme' çağrısıyla tepki çekti.

Filipinler Devlet Başkanı'ndan skandal sözler !
A+ A-

Filipinler'in yeni seçilen Devlet Başkanı Rodrigo Duterte'nin uyuşturucu bağımlılarıyla ilgili sözleri tepki çekti. Guardian'ın haberine göre görevi devraldıktan sonra konuşma yapan Duterte uyuşturucu ticaretini ülkeden sileceğinin sözünü verdi.

Bunlar o… çocukları ve çocuklarımızı yok ediyorlar. Sizi uyarıyorum, bu yola girmeyin.Polis bile olsanız yapmayın çünkü gerçekten sizi öldürürüm.” diyen Duterte, halkına uyuşturucu bağımlılarını öldürme çağrısında bulundu.  “Eğer bir bağımlı tanıyorsanız gidin ve onu öldürün çünkü aileleri için bunu yapmak çok zor olacaktır” ifadelerini kullanan Duterte'nin sözlerine tepki yağdı. 

Ancak bu olay Duterte'nin ilk skandalı değil. Duterte Devlet Başkanlığı'na aday olduğu dönemde tecavüz edilerek öldürülen bir kadınla ilgili "İlk önce ben tecavüz etmeliydim" sözleriyle büyük bir tepkiyle karşılaşmıştı. Duterte yanlış anlaşıldığını savunarak sözlerinin sadece 'şaka' olduğunu söylemişti.