Vekilin oğlundan esnafa dayak

CHP’li Bayram Meral’in oğlu Kemal Meral, anlaşamadığı dükkan sahibini tekme tokat dövdü.

Vekilin oğlundan esnafa dayak

Ankara’da kafe işleten CHP’li Bayram Meral’in oğlu Kemal Meral, anlaşmazlığa düştüğü dükkanın sahibini tekme tokat öldüresiye dövdü. Vatan'ın haberine göre; Dayak sahneleri kameralarına yansıdı. Kemal Meral daha önce de Kanal 7 muhabirlerine saldırmış ve mahkemelik olmuştu.

1/ 12
Vekilin oğlundan esnafa dayak

CHP’li Bayram Meral’in oğlu Kemal Meral’in adı yine bir skandalla duyuldu. Ankara’nın gözde alışveriş merkezlerinden Karum’daki olay şöyle gelişti:

2/ 12
Vekilin oğlundan esnafa dayak

Karum’un içinde kafe işleten Kemal Meral, geçtiğimiz yıl AVM’nin dışında bulunan bölüme de bir kafe açtı. Açık alanla ilgili Karum Yönetimi’yle sözleşme imzalayan Meral’in süresi Aralık 2009’da sona erdi. Önce mekanı boşaltan Meral’in daha sonra izinsiz olarak aynı yere inşaat başlattığı iddiaları üzerine Karum Alışveriş ve İş Merkezi Yönetimi’nin avukatı tarafından noter aracılığıyla bir uyarı gönderildi.

3/ 12
Vekilin oğlundan esnafa dayak

Meydan dayağı

Karum Yönetimi aynı yer için ihaleye çıkma kararı aldı. Yönetim Kurulu üyesi Mimar Adnan Ural’dan teknik proje çıkarması için ölçüm yapması istendi. Ural Karum’da restoran sahibi olan Serdar Çakmak’tan yardım istedi. İkili merdivenlerde 25 Nisan’da ölçü almaya başladı.

Olayın bundan sonrası hem Emniyet’teki şikayet dilekçesine hem de güvenlik kameralarına yansıdı.

4/ 12