İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''
Adalet Bakanı'ndan çarpıcı sözler !

''Atatürk Havalimanı kapatıldı'' iddiası yalanlandı

İstanbul Atatürk Havalimanı ihbar nedeniyle giriş ve çıkışlara kapatıldığı iddia edilmişti. Yetkiller söz konusu haberi yalanladı.

''Atatürk Havalimanı kapatıldı'' iddiası yalanlandı
A+ A-

Bir internet haber sitesinin bu gün öğlen saatlerinde "Atatürk Havalimanı giriş çıkışlara kapatıldı" şeklinde yaptığı haber yetkililer tarafından yalanlandı.

Yaşanan son olaylar sonrası güvenlik önlemlerinin üst düzeye çıkartıldığı Atatürk Havalimanı'nda " Ana Giriş Yol Arama" olarak bilinen ve araçların dikkatlice incelendiği bölgenin trafiğe kapatıldığı yolunda "SON DAKİKA" olarak yayınlanan internet haberinin aslı olmadığını bildiren yetkililer olayla ilgili olarak incelemenin başlatıldığını söylediler.

VALİLİK'TEN AÇIKLAMA

Atatürk Havalimanı giriş çıkışlara kapatıldı" iddiaları üzerine İstanbul Valiliği yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, "Sosyal medya ve internette Atatürk Havalimanının iniş ve çıkışlara kapatıldığına dair asılsız haberler yer almaktadır. Atatürk Havalimanımızda normal iniş ve kalkış seferlerine devam edilmekte olup bu tür asılsız haberlere vatandaşlarımızın itibar etmemeleri önemle rica olunur" denildi.

DHA