CHP'li isimden ''Kadir Topbaş istifa etti'' iddiası !
Atatürk Havalimanı'nda uçak düştü
Olay yaratacak Meral Akşener anketi !

1 gecede 2 benzin istasyonu soydular !

İstanbul'da 2 kişi 1 saat aralıklarla iki benzin istasyonunu soydular.

1 gecede 2 benzin istasyonu soydular !
A+ A-

İstanbul Sancaktepe ve Tuzla'da aynı gecede birer saat arayla iki benzin istasyonunu soyan maskeli ve silahlı 2 şahıs yakalandı. Hırsızların benzin istasyonunda yaptıkları soygun saniye saniye güvenlik kamerlarına yansıdı.

20 Ekim gecesi Sancaktepe'de saat 02.35 sıralarında bir benzin istasyonuna giren gelen silahlı ve maskeli iki şahıs markette çalışan H.G.'yi etkisiz hale getirdikten sonra kasadaki paraları alarak olay yerinden kaçtı. İki şüpheli şahıs daha sonra saat 03.48'de Tuzla'da E-5 İçmeler Mahallesi'nde bir benzin istasyonunu soydu. İstasyona gelen maskeli şahıslar istasyonda pompacı olarak çalışan bir kişinin üzerindeki 500 lirayı aldı. Pompacıyı markete sokarak zorla kasayı açtıran 2 kişi, kasadaki 900 lirayı alarak kayıplara karıştı.

Polisin yaptığı çalışmalar sonucunda F.V.(30) bir gün sonra yakalandı. F. V.'nin emniyetteki ifadesiyle kimliği belirlenen U.M. (19)isimli şahıs da bir gün sonra yakalandı. Şahıslar emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Olay anı güvenlik kamerasında

Olay anı ise güvenlik kameralarına yansıdı. Yüzleri maskeli ve silahlı 2 soyguncunun benzinlikte çalışan pompacıyı da alarak zorla kasayı açtırdığı görülüyor. Silah zoruyla kasayı açtıran şahısların kasadaki parayı da alarak yaya olarak olay yerinden kaçtığı görüntülere yansıyor.

İHA