Katil zanlısı ile kurbanları aynı karede

Katil zanlısı ile kurbanları aynı karede
Güncelleme:

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde silahla vurarak 2 kişiyi öldüren öz ağabeyini ağır yaralayan katil zanlısı Alim Can E.'nin kurbanları ile yan yana fotoğrafları ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Cemalpaşa Mahallesi Sanayi Sitesi içerisinde bir lokantada garson olarak çalışan Murat D. (30) iş yeri yakınlarında tabanca ile başından vurularak hayatını kaybetti. Polis olayla ilgili araştırmayı yürütürken kısa bir süre sonra Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi Çevreyolu yakınındaki tarlada bir kişinin silahla vurulduğu ihbarını aldı.

Olay yerine intikal eden ekipler, boş tarlada 30’lu yaşlarda silahla vurularak öldürülmüş bir erkek cesedine rastladı. Yapılan araştırmada cesedin Tamer K. adlı kişiye ait olduğu tespit edildi. Tamer K.’nin cenazesi cenaze aracı ile Kadirli Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken 3’üncü bir ihbar da Şehit Orhan Gök Mahallesi'nden geldi. Yine silahla vurulan Ali E. adlı kişi ihbar üzerine olay yerine sevk edilen ambulansla ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Olayda kullandığı suç aleti ile birlikte teslim olan Alim Can E. (28) hayatını kaybeden Murat D. ve Tamer K.’yi ve öz ağabeyi Ali E.’yi kendisinin vurduğunu itiraf etti. Gözaltına alınan Alim E.’nin cinayetleri neden işlediği araştırılıyor.

Öte yandan katil zanlısı Alim Can E. ile öldürülen kişilerin aslında yakın arkadaş oldukları ve sık sık bir araya geldiklerine dair fotoğraflar olduğu ortaya çıktı.

İHA

Etiketler Osmaniye kadirli