Markette suçüstü ! Depoda sopayla dövüp polise teslim etti

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde girdikleri marketten şampuan ve çorap çalan yabancı uyruklu iki şüpheli, işyeri sahibi tarafından yakalandı. Şüphelileri döven iş yeri sahibi, daha sonra polise teslim etti.

Markette suçüstü ! Depoda sopayla dövüp polise teslim etti
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Esenyurt'ta müşteri gibi girdikleri marketten şampuan ve bir çift çorap çalan yabancı uyruklu iki şüpheli, işyeri sahibi tarafından yakalandı. Marketin deposuna götürülen şüphelileri sopa ile döven işyeri sahibi onları çağırdığı polise teslim etti. Şüphelilerin şampuan ve çorap çalma anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Esenyurt'ta marketi bulunan Ayetullah Özalp, daha önce dükkanına gelen ve hırsızlık yaptığından şüphelendiği iki yabancı uyruklu kişi tekrar gelince onları uzaktan izlemeye başladı. Özalp, güvenlik kameralarından takip ettiği şüphelilerin raflardan şampuan ve bir çift çorap alıp, parasını ödemeden dışarı çıktığını görünce iki yakınıyla birlikte onları dışarıda yakalayarak, marketin deposuna götürdü. Burada şüphelilere elindeki sopayla vuran Özalp, polisi aradı. Polis şüphelileri gözaltına aldı. Mahkemeye sevk edilen iki şüpheli, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı

DHA

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News