Vahşetlerin ardı arkası kesilmiyor! Eşini minibüsle böyle ezdi

Ordu'nun Korgan ilçesinde, İbrahim P. , boşanma aşamasındaki eşini, yolda yürüdüğü sırada çocuklarının gözü önünde kullandığı minibüsle ezdi, ardından araçtan inerek tekmeledi.

Ordu'nun Korgan ilçesine bağlı Merkez Mahallede meydana gelen olayda, minibüsle seyir halinde olan İbrahim P., çocukları ile birlikte yolda yürüyen boşanma aşamasındaki eşi Selime P. ile karşılaştı.

KADINI DUVARA SIKIŞTIRDI
Selime P., aracını yolda yürüyen eşinin üzerine sürerek duvara sıkıştırdı. Çocuklarının çığlığına aldırış etmeyen P., araçtan inerek yığılan eşini tekmeledi.

ÇEVREDEKİLER YARDIMINA KOŞTU
Bu sırada çevredeki vatandaşlar, müdahale ettiği saldırganı linç etmeye çalıştı. Ağır yaralanan kadın için sağlık ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Korgan Devlet Hastanesine kaldırılan Selime P. burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

O ANLAR KAMERADA
Öte yandan İbrahim P. olay yeri yakınındaki jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Yaşanan olay ise bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Etiketler vahşet kadın cinayet