Yine siyanürlü intihar! Genç kadın sırlarıyla öldü

Aydın’da otel odasında yaşamına son veren 27 yaşındaki Eylül K., sırlarıyla hayattan koptu. Genç kadın oda servisinden istediği kahvenin içine siyanür katarak yaşamına son verdi.

Yine siyanürlü intihar! Genç kadın sırlarıyla öldü
A+ A-

Genç kızın babası Yavuz Kaçanoğlu ise acı haberi gazetecilerden öğrendi. Genç kızın babası, anneyi suçlarken, anne ise kendisinin bildiği herhangi bir sebep olmadığını söylediği öğrenildi.

 Kocaeli'de yaşayan ve yazın Bodrum'da bir otelde çalışan 27 yaşındaki Eylül K., 4 yıl önce Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü'nden mezun olduğu Adnan Menderes Üniversitesi'nde yüksek lisans sınavına girmek için Aydın'a gelip otele yerleşti.

 Yeniasır gazetesinden Kazım Yörükce'nin haberine göre, otelde bir gece kalan Eylül K., ertesi gün odasını boşaltmadan önce otel görevlisinden kendisine kahve getirmesini istedi. Genç kız, getirilen kahvenin içine siyanür koyup içti. 2 saat geçtikten sonra Kaçanoğlu çıkmayınca kontrole  giden görevli, genç kızı hareketsiz vaziyette bulunca 112'ye ve polise haber verdi.

Otele gelen polis, sehpanın üzerinde siyanür yazılı bir kutu buldu. Genç kızın siyanürle öldüğü belirlenirken, otelde de panik yaşandı ve tedbir alındı. Kızının öldüğünden habersiz olan baba Yavuz K., acı haberi gazetecilerden öğrenince dünyası başına yıkıldı. Gözyaşlarına boğulan acılı baba, eski eşini suçladı.

Eşinin evi terk edip başka birisiyle yaşamaya başladığını anlatan acılı baba, "24 yıl önce eşimden boşandım. Mahkeme kızım Eylül'ün velayetini bana vermişti. 14 yaşına kadar kızım benim yanımda büyüdü. Büyüyünce annesinin yanına gitmesiyle kızımın hayatı cehenneme döndü. Onu bana karşı hep dolduruşa getirdi. Hayatta yapayalnız kaldı. Tutunacak bir dalı kalmadığından canına kıydığını düşünüyorum" diye konuştu.