Adnan Oktar'ın malları satışa çıkarıldı! Listede yok yok

Adnan Oktar'ın malları satışa çıkarıldı! Listede yok yok

TMSF, Adnan Oktar Silahlı Terör Örgütü'ne ait şirketlerin eşyalarını satışa çıkardı. Listede yer alan ürünler dikkat çekti.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), kayyum olarak atandığı Adnan Oktar Silahlı Terör Örgütü şirketlerine ait menkul malları satışa çıkardı. Eşyalar 8 Temmuz'da ihaleyle satılacak. TMSF tarafından yapılan duyuruda menkul malların her bir şirket bazında topluca satılacağı açıklandı.

ANTİKA MOBİLYALAR, HEYKELLER
Sözcü'den Yusuf Demir'in haberine göre malların markası, modeli, adedi, birim fiyatı tek tek sıralandı. Altı şirkete ait mallar arasında büro mobilyaları ve bilgisayarların yanında, dünyaca ünlü markaların ceketleri, kravatları gömlekleri, antika mobilyalar, vazolar heykeller bulunuyor.

ÜNLÜ MARKALAR DİKKAT ÇEKİYOR
Listede Mac Renzi , Vettriano, Beymen takımlar, Giovanni Pico, Davidoff gömlekler, Daniel Hechter, Benties, Versace, Dufy kravatlar bulunuyor. Listede spor ayakkabısı dahi var.

7 TEMMUZ'A KADAR TEKLİF ALINACAK
Tekliflerin ihale gününden bir önceki iş günü olan 07 Temmuz 2021 tarihi mesai saati bitimine kadar Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun İstanbul'daki binasına verilebilecek.

Sözcü