Kulislerde bomba iddia: Kabine değişiyor, erken seçim geliyor
Facebook canlı yayınında intihar etti
TSK, İdlib'de ilerliyor ! Helikopterle uyarı broşürleri dağıtıldı

Onur Özbizerdik ne kadar ceza aldı ?

Defalarca şiddet olaylarıyla gündeme gelen Onur Özbizerdik bu kez mahkum oldu.

Onur Özbizerdik ne kadar ceza aldı ?
A+ A-

Yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Dündar Kılıç'ın torunu olan ve adı karıştığı olaylar nedeniyle gündemden düşmeyen Onur Özbizerdik bu kez mahkum oldu

Bir yakının  nikahı için İstanbul Trabya'daki bir otele giden Ahet Ozan Özalp, arkadaşlarıyla lobide otururken iddiaya göre Onur Özbizerdik'in "O tespihi kaldır, cebine sok çabuk" uyarısıyla karşılaştı. 

Özbizerdik üzerindeki silahı gösterince, Özalp resepsiyon görevlisine "İçeri neden silahlı kişiler alınıyor?" diye sordu. Bunun üzerine Özbizerdik, silahını ateşledi ve Özalp topuğundan iki kurşunla vuruldu.

Habertürk'ten Serdar Kulaksız'ın haberine göre; Savcılık olayla ilgili 11 yıla kadar hapis talebiyle iddianame hazırladı. Özbizerdik'in, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılandığı 'kasten yaralama, mala zarar verme ve Ateşli Silahlar Kanunu'na muhalefet" davasının mayıs ayında karara bağlandığı ortaya çıktı. Mahkeme, Özbizerdik'i toplam 5 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırdı. 

Özbizerdik, son olarak İstanbul Emniyet'in eski Organize Suçlarla Mücadele Şube MüdürürAdil Serdar Saçar'a gece kulübünde saldırdığı şiçin 26 Eylül'den beri tutuklu bulunuyor.

Habertürk