Fatih Altaylı, Davutoğlu'nun yüzüne söyledi: ''Egolusunuz''

Güncelleme:

Fatih Altaylı, canlı yayın konuğu Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na ''Siyasi anlamda egolusunuz'' eleştirisinde bulundu. Davutoğlu ise ''Mütevazı bir kişiliğim olduğunu herkes bilir. Kimseye kaba bir söz söylemem. Ama şunu da söyleyeyim, aldığım hiçbir işi düşük profilli şekilde yapmadım'' yanıtını verdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Habertürk ekranlarında Fatih Altaylı ile yayınlanan Teke Tek programının konuğu oldu. Altaylı ve Davutoğlu'nun konuşmasını gerçekleştirdiği dakikalara, Altaylı'nın eleştirisi damga vurdu.

"SİYASİ ANLAMDA EGOLUSUNUZ"
Davutoğlu'nun "Türkiye'nin menfaatleri için gerekirse partimizi ikincil veya üçüncül konumda görürüz" sözlerini sarf ettiği sırada devreye giren Altaylı, "Siyasette sizin gibi egolu biri bunu söylüyorsa" ifadelerini kullandı. Davutoğlu'nun bu sözlere şaşırmasının ardından yeniden söz alan Altaylı, "Siyasi anlamda bahsediyorum" dedi.

"MÜTEVAZI BİR KİŞİLİĞİM OLDUĞUNU HERKES BİLİR"
Altaylı'nın ardından bir kez daha söz alan Davutoğlu ise, "Mütevazı bir kişiliğim olduğunu herkes bilir. Kimseye kaba bir söz söylemem. Ama şunu da söyleyeyim, aldığım hiçbir işi düşük profilli şekilde yapmadım. Dışişleri Bakanı olduysam bunun gerekliliklerini yerine getirdim. Bundan sonra da böyle olacak" diye konuştu.