Skandal paylaşım: ''Sevişiriz, cenabet gezeriz, tayyip sanane''

Skandal paylaşım: ''Sevişiriz, cenabet gezeriz, tayyip sanane''
Güncelleme:

CHP'li kadınların taşıdığı "kadınlar yaşasın, yaşasın kadınlar" pankartını photoshop ile montajlanarak değiştirilmiş hali sosyal medyayı salladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 1. Hukuk Müşaviri Necmi Özen, sosyal medya hesabında skandal bir paylaşımda bulundu.

Sözcü gazetesinden Deniz Ayhan'ın haberine göre Özen, CHP'li kadınların taşıdığı “Kadınlar yaşasın, yaşasın kadınlar” pankartının fotoşop ile “Kadına özgürlük, sevişiriz cenabet gezeriz. Tayyip sana ne, yaşasın laiklik” şeklinde değiştirilmiş halini Facebook hesabında paylaştı.

2011 yılında AK Parti'den Kocaeli Milletvekili aday adayı olan Özen'e en sert tepki CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'ten geldi.

 Kaplan, “Bunun adı sapıklık, alçaklık, şerefsizlik. Sizin eşiniz, anneniz, kız kardeşiniz yok mu? Bu ahlaksızlık için derhal gereğini yapın” dedi. Hürriyet şöyle devam etti: “Ben okurken utandım ama Necmi Özen gibiler paylaşmaya utanmamış. Necmi Özen gibiler değil Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmayı, insan içine çıkmayı bile hak etmiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na da sesleniyorum: Sizin eşleriniz, anneleriniz, kardeşleriniz yok mu? Bu ahlaksızlığa karşı derhal gereğini yapın.” dedi.
 

Sözcü