Türk Telekom’dan Çalışanlarına "Kadınlar Günü" Jesti

Türk Telekom’dan Çalışanlarına "Kadınlar Günü" Jesti

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nde tüm kadın çalışanlarına, şirkete gelmeden evden çalışma imkanı sundu. Türk Telekom...

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nde tüm kadın çalışanlarına, şirkete gelmeden evden çalışma imkanı sundu.

Türk Telekom açıklamasına göre, 7 Mart günü tüm çalışanlara e-posta ile duyurulan uygulama, Türk Telekom’un kadın çalışanları için sürpriz oldu. 8 Mart’ta evden çalışacaklarını öğrenen kadın çalışanlar, uygulama dolayısıyla çok mutlu oldu ve bu tür jestlerin tüm şirketlere örnek olmasını diledi. Kadınlar Günü’nde evde sevdiklerinin ve ailelerinin yanında çalışmanın bugün için aldıkları en güzel hediye olduğunu belirten kadın çalışanlar, bu duyarlı davranışı dolayısıyla şirketlerini kutladı.


- "Kadın çalışanlarımızın şirketimizin her kademesinde güçlü varlık göstermesini önemsiyoruz"


Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Türk Telekom, uygulamayı çalışanlarına şöyle duyurdu:

"Türk Telekom olarak kadın çalışanlarımızın şirketimizin her kademesinde güçlü bir varlık göstermesini önemsiyoruz. Türkiye’nin yarınlarını birlikte inşa ettiğimiz kadın çalışanlarımızın emeğini, şirketimiz için vazgeçilmez görüyoruz. Daha iyi bir yaşam ve çalışma koşulları için kadınların verdiği mücadelenin yıl dönümü olarak kutlanan ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, kadın çalışanlarımıza özel, fark yaratacak bir uygulama gerçekleştirdik. 8 Mart günü şirketimizin kadın çalışanlarına evden çalışma imkanı sunduk. Şirketimiz, toplumumuz ve ailelerimize değerli katkılarından ötürü tüm kadınlarımıza teşekkür ediyor, ‘Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz."