Yaz modasına fiyonk dokunuşu

King Paolo bu yaz ayakkabılarda fiyonk esintisi yaratıyor.

A+ A-

Kadınların şıklığını tamamlayan düz babetler, üzerinde yer alan fiyonklarla hem spor hem de şık bir görünüm sunuyor. Yazın sıcaklarla birlikte ayaklarınızın rahatlığını da düşünüyorsanız King Paolo ayakkabılar tam da size göre.

Ayakkabılarında rahatlığından vazgeçemeyenlerin tercihi King Paolo, kalitesi ve şıklığıyla bu yaz bütün kadınların tercihi oluyor. Her adımda rahatlık sağlayan King Paolo klimalı ayakkabıları, şık babet tasarımlarıyla bütün kıyafetlerinizi uyum sağlıyor, kombinlerinizin vazgeçilmezi oluyor.

Yeni sezon kadın ayakkabılarında babetleri öne çıkaran King Paolo, yaz aylarının sımsıcak havasına uygun renkli tasarımlarıyla göz dolduruyor. Kırmızı, mavi gibi canlı renklerin yanı sıra, klasik kahve ve krem tonları da King Paolo vitrinlerinde yer buluyor. Küçük fiyonklarla süslenmiş ayakkabılar şık bir görünüm sergiliyor.

King Paolo, ayaklardaki nem ve bakteri oluşumunu engelleyen klimalı sistemi ile de sağlığı, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor, bu yaz da ayaklara dost oluyor. Sağlığınızı önemsiyor ve yaz sıcaklarında ayaklarınızı rahat ettirmek istiyorsanız siz de en yakın King Paolo mağazasını ziyaret edin!