Demet Şener'in duvara astığı tablo olay oldu! ''Edep kalmadı''

Demet Şener'in duvara astığı tablo olay oldu! ''Edep kalmadı''
Güncelleme:

Eski manken Demet Şener, bir süredir aşk yaşadığı Tolga Arman ile öpüştüğü pozun resmedilmiş halini evinin duvarına astı. Tablonun önünde poz veren Şener'e eleştiri yağdı.

Geçtiğimiz sene 2019 yılında evlendiği Cenk Küpeli ile tek celsede boşanan 45 yaşındaki Demet Şener, bir süredir Tolga Arman ile aşk yaşıyor. İlişkisini gözler önünde yaşayan Arman, 14 Şubat için öpüşme pozlarını yağlı tablo yaptırarak Şener'e hediye etti. Ünlü isim de tablonun önünde pozlar vererek sosyal medya hesabından paylaştı.

ÖPÜŞME POZUNU TABLO YAPTIRDI
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Şener, tablonun önünde elindeki çiçekle verdiği pozları "Evim evim güzel evim. Kendime çiçek aldım, evi güzelleştiren en güzel şey çiçekler. Siz neler yaparsınız evinizi güzelleştirmek için" notunu yazdı. Ünlü ismin paylaşımları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

TEPKİ YAĞDI
Şener'in gündem olan pozlarına tepkiler de beraberinde geldi. İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen 2 çocuğuyla birlikte yaşayan Şener'in öpüşme pozlarının önünde poz verdiğini gören sosyal medya kullanıcıları "Edep kalmadı, çocuklarına yazık" yorumunu yaptı.