Ramo sosyal medyaya damgasını vurdu!

Ramo sosyal medyaya damgasını vurdu!
Güncelleme:

Show TV'nin ilk bölümü dün akşam yayınlanan yeni dizisi Ramo, sosyal medyada gecenin en çok konuşulanları arasına girmeyi başardı.

Show TV'nin yeni yıldaki iddialı dizisi Ramo, ilk bölümüyle 14 Ocak Salı akşamı ekrana geldi. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolünde oynadığı Ramo 1. bölümüyle sosyal medyayı salladı. Twitter'da akşamın en fazla konuşulan konusu olan Ramo etiketiyle on binlerce paylaşım yapıldı.

Ramo dizisi ekrana gelen ilk bölümüyle beğeni topladı. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper'in başrollerde oynadığı Ramo, Adana'daki bir mahallenin lideri olan Ramo'nun efendisine başkaldırması ve ardından yaşanan olayları anlatıyor. Ramo'nun 21 Ocak Salı ekrana gelecek olan 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Ramo'nun 14 Ocak Salı ekrana gelen ilk bölümü sırasında Twitter'da on binlerce paylaşım yapıldı. Sosyal medya kullanıcıları dizide Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in uyumunu severken, başarılı oyuncu Yiğit Özşener'li sahneleri ize Ezel'deki unutulmaz karakterine benzettiler.

RAMO 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ramo'nun 2. bölüm fragmanında, Sibel babasını öldüren Ramo'ya silah çekiyor. Artık başkaldıran Ramo için yeni bir hayat başlıyor. Taşkapı Mahallesi'ndeki büyük bir patlama ise Ramo ve ailesini şoke ediyor.