Survivor'da haftanın ilk eleme adayı belli oldu

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı belli oldu
Güncelleme:

Son olarak Ogeday'ın veda ettiği Survivor All Star'da haftanın ilk eleme adayı dün akşam yaşanan heyecanla belli oldu.

Yayımlanan yeni bölümde Nisa ile Berkan'ın, Ogeday'ın ardından mücadele yemini akşama damga vurdu. İkili, dokunulmazlık parkuruna da büyük hırsla çıktı. Dokunulmazlıkta haftanın lezzet ödülü de tavuk burger, patates kızartması, soğan halkası oldu. Oyunda yarı finale yükselen Berkan - Nagihan ile Batuhan - Adem'le karşılaştı. Rakiplerini yenerek finale yükselen Nagihan ve Adem parkura çıktı. Haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan Adem oldu. Ödüle Adem ile birlikte; Nagihan, Ayşe, Batuhan gitti.

"HİÇBİR SURVIVOR KADINI BUNU HAK ETMİYOR"

Eleme konseyi ardından adalarında yaşananları değerlendiren yarışmacılardan Nagihan ile Hikmet arasında tartışma yaşandı. Hikmet Nagihan'a, söylediği bir söz üzerinden yüklenmeye çalışınca Nagihan ise kurduğu cümlenin, bahsettiği şekilde olmadığını belirtti.

Hikmet, ''Ogeday gitti sıra sende' dedin.'' diyerek Nagihan ile tartışmaya başladı ve başarılı kadın yarışmacı ise ''Yalan konuşuyorsun! Önce Berkan gider dedim.'' şeklinde duruma açıklık getirmeye çalıştı. Ardından tartışma sırasında Nagihan, şahit olarak Ayşe'yi olaya dahil etti ve ''Ben nasıl bu adamla baş edeceğim'' diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Sözlerinin devamında ''Buradan çıktıktan sonra ciddi bir tedaviye ihtiyacım olacak. Survivor'a geldim dedim benim sınavım Hikmet'miş, Survivor değilmiş.'' şeklinde konuştu. Hikmet'e karşı oyunu kazanan Nagihan'ın sevinci karşısında ''Terbiyesizlik yapma!'' diyen Hikmet'e yanıt olarak ise kadın yarışmacı, ''Hiçbir Survivor kadını bunu hak etmiyor. Potada da savaşacağız. Seninle muhatap olmuyorum.'' sözlerini kullandı.

Nagihan, Hikmet ile yaşadığı gerginlik hakkında şunları söyledi: ''Çok kötü bir gün geçirdim. Sinirlerim gerçekten çok bozuk. Kendimi tutmaya çalışıyorum. Normal bir insan değil Hikmet. Kendi cezamı kendim kesmişim onunla aynı platforma gelerek. İnsanlıktan çıkmış diyebilirim.

Sabrımın son noktasındayım. Tükendim, bittim. Çok üzgünüm Acun Bey. Geldiğime geleceğime çok pişman oldum. Nereden geldiğini unutmayacaksın. Ağzından çıkan her şeyi her dakika inkar ettiği için hiçbir şey konuşamadım. Her şey kazanmak değil. Bu kadar insanın ayağını kaydırarak, günahına girerek hak etmediğin kupa mı, dörtlü koltuk mu, hak et!'' 

Söz alan Hikmet ise ''Ben adaya gidiyorum, adadan yarışa geliyorum. Kimseye kötü sözüm yok. Nagihan'a kötü kırıcı söz söylemedim.'' dedi.

Günün dokunulmazı olan Adem, haftanın ilk eleme adayını açıkladı. Haftanın ilk eleme adayı Berkan oldu.