için kaldı

Yıldız Tilbe'den İbrahim Tatlıses'e yeşil ışık

Yıldız Tilbe'den İbrahim Tatlıses'e yeşil ışık
Güncelleme:

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses'e yeşil ışık yaktı.

Kıbrıs'ta sahne alan Yıldız Tilbe, yeni albüm müjdesi verirken, kendisine 'Seni p...lerin elinden kurtardım' diyen İbrahim Tatlıses'e yeşil ışık yaktı.
 
Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tilbe, kendisine yöneltilen sorulara dikkat çekici yanıtlar verdi. Yıldız Tilbe, “Kıbrıs’ı seviyorum evimizin arka bahçesi gibi her anlamda güzel bir yer” derken yeni albüm için de “single çıkartacağım o daha çabuk ulaşıyor sevenlerime” dedi. Tilbe, henüz gerçekleşmeyen Sezen Aksu ile projeleri için de “Sezen Hanım çok yoğun ilk fırsatta beni arayacak” dedi.

"CANI İSTERSE DÖNER"

Aksu’nun tekrar sahnelere dönmesi için başlatılan imza kampanyasına da “İnşallah, canı isterse döner, bence özgür bırakalım nasıl istiyorsa öyle yapsın, ama ben de herkes ile aynı fikirdeyim. Sezen, sahneye çıkmalı biz de izlemeli ve dinlemeliyiz bu bir ihtiyaç yani” dedi. Tilbe, muhabirlerin siz de müziği zirvede bırakacak mısınız,sizin için zirve neresidir? sorusuna ise “benim için her gün zirve ben zirvede yaşayan bir kadınım. Zirveden indiğim gün öldüğüm gündür” dedi. Tilbe 14 Şubat sevgililer günü için de çok güzel bir sürprizim var dedi. Aşk kadını olarak aşk size ne zaman uğrayacak sorularına da “Boş yere beklemeyin, daha çok beklersiniz beni biri ile yan yana görmek için” dedi.

“İBO SHOW BAŞLASIN DÜŞÜNÜRÜZ”

Bir zamanlar kavgalı olduğu İbrahim Tatlıses'in annesinin vefatını hatırlattığımız Tilbe,Allah rahmet eylesin,ölümün her hali kötüdür dedi. İbo Show'un tekrar başlayacağını hatırlatan basın mensupları,eğer İbrahim Bey sizi programa davet eder ise katılır mısınız sorusuna Tilbe “Bir başlasın da gerisini düşünürüz” diyerek Tatlıses ile ilgili soruları geçiştirdi. (Sözcü)

NE OLMUŞTU?

2009 yılında 'İbo Show'a katılan Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses tarafından şarkısı kesilince sinirlendi. Tepkisini gösterince türkücüden “Seni p...n elinden kurtardım” diye karşılık alan Tilbe, yayını terk etti.

Sözcü