Haceli ve Bayram yüzleşiyor !

Yılanların Öcü, yarın akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de !

Haceli ve Bayram yüzleşiyor !
A+ A-

Fakir Baykurt’un ünlü eseri ‘Yılanların Öcü’nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, yarın akşam yeni bölümüyle Show TV’de izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Yılanların Öcü’nün yarın akşam Show TV’de yayınlanacak 10. bölümünde; Şerife, Kamuran’ın Fatma’ya olan ilgisinin iyiden iyiye farkına varmıştır. Bunun hesabını Kamuran’dan sormaya kalksa da başına yeni işler açılır. Üstüne üstlük Kamuran, onu Nesrin’in hizmetinden alıp Fatma’yı bu işle görevlendirince Şerife, Fatma’dan kurtulmak için plan kurmaya başlar.

Bayram’ın ve Fatma’nın arasındakileri öğrenen Haceli, Bayram ile yüzleşir. Bayram, Fatma ile birbirlerini sevdiklerini söylese de, Haceli’nin Fatma’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Bir yandan da hem Bayram hem de Fatma, ailelerinin içine düştüğü büyük sıkıntı nedeniyle içinden çıkılmaz durumlara sürüklenmiştir. Kamuran ise, bir saplantı haline getirmeye başladığı Fatma’yı bir türlü aklından çıkaramamaktadır. İçine bu durumla ilgili şüphe düşen karısı Nesrin, nasıl bir tepki verecektir?