Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu'yu fırçaladı

Fenerbahçe'de başkan adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu'nun "Yetiştirme Taraftar" söyleminden bu yana basına verdiği demeçlerden rahatsız olduğu belirtirilirken dün de salonda Mahmut Uslu ile bir polemiğin içindeydi.

Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu'yu fırçaladı
A+ A-

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, başkan Aziz Yıldırım'ı kızdırdı."Yetiştirme taraftar" açıklamaları nedeniyle tepki alan Uslu, Yıldırım'ın yeniden başkan adayı olduğu toplantıda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bunu gören Yıldırım, adeta çıldırdı.

"MAHMUT NE KONUŞUYORSUN? GEL ŞURAYA OTUR!"

Güneş Gazetesi'nin haberine göre, Başkan, Mahmut Uslu'nun demeç verdiği sırada "Mahmut ne konuşuyorsun? Gel şuraya otur" diyerek çıkıştı. Bunu üzerine konuşmasını kesen Uslu, Aziz Yıldırım'ın yanına giderek yerine oturdu.

"SANA KONUŞMA DEMİYOR MUYUM?"

Oldukça sinirlendiği gözlenen Yıldırım, daha sonra Uslu'ya dönerek, "Sana konuşma demiyor muyum? Ne konuşuyorsun?" dedi. Olay sonrası kızardığı gözlenen Uslu da "Yeni yönetimde olup olmayacağımı sordular başkanım" diyerek Yıldırım'a cevap verse de başkan, "Çok konuşuyorsun Mahmut. Yapma bunları" diyerek çıkıştı. Olay sonrası Uslu'nun moralinin bozulduğu görüldü.

MOSTUROĞLU'NU DA DURDURDU

Aziz Yıldırım, asbaşkan Şekip Mosturoğlu'nun da açıklamalarını uzatmasına sinirlendi. Bir kulüp çalışanını yanına çağıran Yıldırım, Mosturoğlu'nun demecini kısa kesmesinin talimatını verdi.

 

 

Sabah