Burak Yılmaz'a Ada'dan 2 talip daha

Burak Yılmaz'a Ada'dan 2 talip daha

Premier Lig takımlarından Tottenham ve Stoke City, Burak Yılmaz'ı takibe aldı...

West Ham’ın kadrosuna katmak istediği Burak Yılmaz için Tottenham ve Stoke City’nin de takipte olduğu iddia edildi. Premier Lig kulüplerinin tecrübeli golcüyü yakından takip ettiği belirtildi.

Galatasaray’ın transferinden yüksek bir para beklediği Burak Yılmaz konusunda Premier Lig kulüplerinin ilgisi devam ediyor. West Ham United Menajeri Slaven Bilic’in kadrosunda görmek istediği Burak konusunda, Tottenham ve Stoke City gibi kulüplerin de takipte olduğu iddia edildi.

İngiliz basınında çıkan haberlerde, West Ham’ın Burak Yılmaz ile yapacağı görüşmeler ve sonuca göre diğer kulüplerin hamle şansı beklediği belirtildi. Forvet hattında Harry Kane’i destekleyecek, alternatif bir isim arayan Tottenham’ın, West Ham’ın ardından en ciddi aday olduğu öne sürüldü.

30 yaşındaki golcü konusunda somut bir adımın olmadığı, sadece listede bulundurulduğu aktarıldı. Benzer şekilde bir diğer Premier Lig temsilcisi Stoke City’nin de Burak konusunda istekli olduğu vurgulandı.

5 gün kaldı

Stoke City’nin uzun süredir Burak Yılmaz’ı izlediği ve epeydir hamle şansı aradığı savunuldu. Hem Evening Standard gazetesi hem de Mirror’da yer alan haberlerde, kulüplerin Burak Yılmaz konusunda hızlı olmaları, çünkü transfer döneminin kapanmasına 5 gün kaldığı bildirildi.

5 maç 4 gol 1 asist

Burak Yılmaz, Galatasaray formasıyla çıktığı son 5 lig maçında 4 gol attı ve 1 asist yaptı. Tecrübeli yıldız, Osmanlıspor karşısında da takımının ilk golünü attı.