Krizi bu sözlerle bitirdi !

Krizi bu sözlerle bitirdi !

Galatasaray’ın A Takım’ndan sorumlu idarecisi, büyük bir krize nokta koydu.

Galatasaray’da hazırlık kampında fırtına gibi esen ve yeni sezona damga vurması beklenen Bruma’nın sarı-kırmızılı ekipte nasıl kaldığı ortaya çıktı.
 
Menajeri Balde’nin PSV Eindhoven’a götürmek için aylardır aklını çeldiği 21 yaşındaki Portekizli yeteneği A Takım’dan sorumlu yönetici Levent Nazifoğlu’nun ikna ettiği öğrenildi.
 
Nazifoğlu’nun özel bir görüşme yaptığı Bruma’ya, “Gitmek istemene anlam verebilirim ama neden PSV’ye? Galatasaray formasının kıymetini bil, oyna ve kendini göster. İşte o zaman sana çok daha büyük fırsatlar çıkacaktır. Ben seni İngiltere’ye kendi ellerimle satmak isterim. Senin yerin PSV değil Manchester. O zaman hem sen hem kulüp kazansın” diyerek düşüncesini değiştirdiği belirlendi. Bu sözler üzerine zaten duygusal bir yapıya sahip olduğu bilinen genç oyuncunun çok etkilendiği ve ardından ilk hedef olarak kendisine yarınki Manchester United ile yapılacak özel maçı belirlediği öğrenildi. Uzun süredir aklı karışık olan Portekizli yıldızın son günlerde kendini daha çok işine vermesi ve transferi kafasından çıkarması da teknik heyetin yüzünü güldürdü.
 
Önemli bir krize nokta koymayı başaran sarı-kırmızılı yönetimin, bu sezon göstereceği performansla Bruma’yı astronomik rakamlara satmayı planladığı ifade edildi.

Milliyet