ABD'li Mayorga: ''Ronaldo bana tecavüz etti!''

Cristiano Ronaldo’ya kendisine tecavüz ettiği iddiasıyla dava açan ABD'li Kathryn Mayorga, yaşanan olayı ilk kez detaylarıyla anlattı.

ABD'li Mayorga: ''Ronaldo bana tecavüz etti!''
A+ A-

Dünya futbolunun yıldız ismi Cristiano Ronaldo yüz kızartıcı bir suç ithamıyla karşı karşıya kaldı. Kathryn Mayorga ismindeki ABDli bir kadın, futbolcunun 2009’da Las Vegas’ta kendisine tecavüz ettiğini ve ardından sus payı olarak 375 bin dolar ödediğini ileri sürerek dava açtı.

Skorer'den Onur Dinçer'in haberine göre Dokuz yıl önceki olayın bir otel suitinde gerçekleştiğini dile getiren 34 yaşındaki Mayorga’nın iddiasına göre Ronaldo kendisine tecavüz etti. Yine kadının ifadesine göre gerçekleşen menfur hadisenin ardından yıldız futbolcu kendisine acı çekip çekmediğini sordu.

‘Dizlerinin üstüne çöktü ve bana…’
 
Bu soruları, futbolcunun ağzından gelen ilginç bir itirafın izlediği iddiası izledi. Buna göre Portekizli futbolcu Kathryn Mayorga’ya “Bir şekilde dizlerinin üzerine çöktü ve bana ‘Ben yüzde 99 itibarıyla iyi bir insanım. Ancak geri kalan yüzde 1’i bilmiyorum” dedi. 
 
İşini bırakmak zorunda kaldı 
 
Cristiano Ronaldo hakkında ortaya atılan bu tecavüz iddiası bir buçuk yıl önce gündeme gelirken, o günden sonra dava açan Mayorga’nın ilk kez de konuyla ilgili suskunluğunu bozduğuna dikkat çekildi. Mayorga ayrıca yaşananlardan dolayı ilkokul öğretmenliği işini bırakmak zorunda kaldığını söyledi.