Adalet Bakanı'ndan çarpıcı sözler !
Almanya'da skandal Türkiye haritası !
İşte FETÖ'cülerin gurbetçilere oyunu !

Bu yatın haftalık kirasını duyunca ağzınız açık kalacak !

Marmaris'te yat fuarında tanıtılacak lüks yelkenli yatın kirası dudak uçuklatıyor.

Bu yatın haftalık kirasını duyunca ağzınız açık kalacak !
A+ A-

Marmaris Yacht Charter Show fuarında tanıtılacak Mikhail S. Vorontsov adlı lüks yelkenli yatla bir haftalık tatil bedelinin 450 bin avro.

İlçede 35'incisi düzenlenen "Marmaris Yacht Charter Show" fuarının "onur konuğu" olarak boy gösterecek 3 direkli Mikhail S. Vorontsov (MSV) adlı yelkenli yatın körfeze girişi, sahildeki vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.

56 milyon avro değerindeki ve 64,50 metre uzunluğundaki yatın sahibi DSV Yatçılık Limited Şirketi Genel Müdürü ve ortağı Hülya Alizade, AA muhabirine yaptığı açıklamada, MSV'nin, dünyanın 5 süper yelkenli yat listesinde yer aldığını söyledi.

Yatta 4 misafir odası, bir de master oda bulunduğunu kaydeden Alizade, "Bu yatımızı Türkiye'de tamamlamak istedik ama ne yazık ki olmadı. Sadece 9 milyon avro Türkiye'de kaldı. 47 milyon avro Avrupa'ya gitti. Haftalık kiralama ücreti 450 bin avro."dedi.

gemi-yat_2552.jpg

Alizade, yatın ahşap gövdesinin Marmaris'in Bozburun Mahallesi'nde yapıldığını, ahşap işçiliğinin tamamen Türk ustalara ait olduğunu belirterek, "2010 yılında gövdesi bitirildi. 48, 47 ve 46 metre olmak üzere üç direği var. İki motorlu 470 beygir gücünde. Genişliği 10,50, uzunluğu 64,50 metre." diye konuştu.

Marmaris Yacht Charter Show'u ziyaret edenler, yatı 13 Mayıs'a kadar görebilecek.