için kaldı

3 kızına cinsel istismarda bulunup, karısını suçladı!

3 kızına cinsel istismarda bulunup, karısını suçladı!
Güncelleme:

İstanbul'da en küçüğü 7, en büyüğü ise 9 yaşındaki 3 kız çocuğuna cinsel istismardan tutuklanan zanlı ekonomik durumunun kötüleşmesi nedeniyle eşinin kendisinden ayrılmak için böyle bir olayı ortaya attığını öne sürdü.

Ümraniye’de Ü.T.T. isimli kişi 7, 8, 9 yaşlarındaki 3 kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma ise tamamlandı. İddianamede sanık babanın “Zincirleme şekilde çocuk istismarı ve zincirleme şekilde kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma” suçlarından cezalandırılması istendi. Hakkındaki iddiaları reddeden tutuklu sanık baba Ü.T.T. ekonomik durumunun kötüleşmesi nedeniyle C.S.’nin kendisinden ayrılmak için böyle bir olayı ortaya attığını öne sürdü.

Cumhuriyet gazetesinden Seyhan Avşar'ın haberine göre Ü.T.T. isimli sanık baba 12 yıldır C.S. isimli kadınla beraber yaşıyorlardı. Çift 3 kız çocuk sahibiydi. Aynı evde kendileriyle beraber yatılı kalan bir de bakıcıları bulunuyordu. Bir gün bakıcı anne C.S.’ye, baba Ü.T.T.’nin çocuklarla oyun oynarken bazı uygunsuz davranışlarını gördüğünü aktardı. Bunun üzerine anne C.S. çocuklarının odasına gitti. Ü.T.T.’yi çocuğunun yatağında gördü. Çocuğunun aşırı korktuğunu fark eden anne C.S., baba Ü.T.T. ile tartışmaya başladı. İddiaya göre Ü.T.T., C.S.’yi sapkınca düşünmekle suçladı. Çocuklar ise korkudan annelerine bir şey anlatamadı. Bu olay üzerine C.S. çocuklarını alarak evi terk etti. Çocuklar ise evden ayrılınca yaşadıklarını önce annelerine, daha sonra ise kollukta verdikleri ifadelerinde anlattı. 

‘LEZBİYEN İLİŞKİ’

Gözaltına alınan baba tutuklandı. Baba Ü.T.T. hakkındaki iddiaları reddederek “C.S. son bir yıldır Songül isimli bir kadınla yakınlaştı. Onunla lezbiyen ilişkisi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ekonomik durumumun kötüleşmesi nedeniyle C.S.’nin benden kurtulmaya çalıştığını düşünüyorum” dedi. 
 

Cumhuriyet