Annesi ve ablasını öldüren eniştesini, 20 yıl sonra öldürdü

Trabzon’da Adem E., 20 yıl önce 7 aylık hamile ablası ve annesini öldüren ve 2016 yılında tahliye olan Muzaffer Çakmak'ı tabanca ile vurarak öldürdü.

Annesi ve ablasını öldüren eniştesini, 20 yıl sonra öldürdü
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Yeni Mahalle’de Muzaffer Çakmak, 14 Mart 2000’de, 7 aylık hamile eşi Özlem Çakmak ve kayınvalidesi Havva Ergül’ü öldürdü. 55 yıl hapis cezası alan Çakmak, şartlı tahliye hükümlerini tamamladığı için 2016 yılında tahliye oldu.

Anne ve ablası öldüğünde 16 yaşında olan Adem E., önceki akşam O.B. ile M.B. isimli arkadaşlarına 'Size sütlaç ısmarlayacağım, Hamsiköy’e gidelim' dedi. Maçka ilçesinde otelin önüne gelen Adem E., 'su alacağım' diyerek otomobili durdurdu. Araçtan inen Adem E., girdiği otelde çalışan Muzaffer Çakmak’ı tabancayla ateş ederek öldürdü.

Olaydan sonra elinde tabanca ile koşarak otomobile gelen ve 'annemin ve ablamın katilini öldürdüm' diyen şüpheli, arkadaşları ile olay yerinden uzaklaştı.

ARKADAŞLARI OTOMOBİLDEN İNDİRDİ
Arkadaşlarının otomobilden indirdiği Adem E. jandarmaya teslim oldu. Adem E., ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede, mahkemece tutuklandı. O.B. ve M.B. ise ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News